Přinášíme nový styl

(athleisure glamour)

 

Při několikaletém pohybu v módě nám vrtala v hlavě jedna myšlenka. Milujeme upravenou módu, milujeme sport, pohodlí a zároveň chceme vystupovat stále reprezentativně.  Milujeme kvalitu a cítit se výjimečně. Tyto věci bohužel v návaznosti na fungování současnosného módního průmyslu nejdou moc dohromady. Spojili jsme tedy dva styly, našli na to vhodné látky, dali tomu design a začali šít v čechách, FAIR TRADE.

Vznikl ATHLEISURE GLAMOUR.

Athleisure

Je poměrně nový styl, jehož smyslem je působit, jako byste pořád byli na cestě do fitka, nebo z něj. Něco mezi “gym clothes” a “streetwear”. Ve světě se těší v posledních letech velké oblibě, u nás v čechách zatím své místo teprve nachází. Do tohoto stylu zapadají všechny střihy z naší kolekce, ale látky, barvy nebo detaily jsme přisoudili jinému stylu. A to:

Glamour

Glamour se přisuzuje luxusnímu, krásnému stylu, který se velmi často spojuje s Hollywoodem. V 18. století se jako glamour označovalo kouzlo, které mělo někoho očarovat iluzí krásy, v 19. století už se tak označovala přímo svůdná krása. Glamour je krásný, okouzlující a má v sobě lesk a rafinovanost.

 

Typickým produktem Noirs athleisure glamour jsou lycra komplety. V těch můžete díky lycře – přední vlajce ve výrobě přiléhavých sportovních oděvů vzhledem k její pružnosti, odolnosti a jemnosti odcvičit hodinu jógy a pak dál díky třpytivému glamour efektu pokračovat s kamarádkou na kávu.