O NÁS

Sofistikované pohodlí

Jsme parta mladých lidí, kteří milují módu, zdravý životní styl, přírodu, kvalitu, pohodlí a odlišnost. Značka NOIRS začla vznikat  v roce 2017. Cílem je informovat a zároveň přirozeně nabídnout jiný pohled na fungování fast fashion. Vytváříme místo, kde si svobodně vybíráte krásné produkty z exkluzivních materiálů. NOIRS je spojení celosvětově populárního stylu athleisure se stylem glamour. Důraz dáváme na detail, praktičnost a nadčasové příjemné, funkční materiály. 80% materiálů je přírodních, 20% syntetických, a to z důvodu aktuálních trendů i funkčnosti.  V současné kolekci naleznete bavlnu, viskózu, modal a lycru. Většinu produktů také charakterizuje skrytý detail, elegantní kovový štítek v různých barevných variantách.

Bavlnu a viskózu jistě znáte, ale modal (micro) a lycra je pro Vás nejspíš novinkou. V krátkosti tyto dvě látky představíme.

LYCRA

Je syntetický materiál, jehož vlákna obsahují více než 85% polyuretanu. Vyniká především obrovskou pružností a zároveň jemností, díky čemuž se lycra používá hlavně pro sportovní přiléhavé oděvy. Lesklá lycra v zajímavých odstínech se stala trendem 2018 i 2019 v USA a to i na běžné nošení. Nabízíme dva modely, ve kterých si můžete jít zacvičit  jógu a dál stylově pokračovat s kamarádkou v kavárně.

MODAL

Modal je vlákno vyrobené na bázi regenerované celulózy bukového dřeva.

Má hladký a jemný povrch, který je hedvábně lesklý, na dotek jemný a přitom pevný.

Díky svým vlastnostem je modal vlajkovu lodí ve výrobě volnočasového oblečení. Jeho nenahradielné vlastnosti legitimují jeho vyšší cenu ve srovnání s klasickými tkaninami (úplety) a proto se v nabídce u výrobců oblečení stále moc neobjevuje.

Ve spojení s nadměrnou produkcí oblečení v posledních letech, rapidnímu rozmachu “fast fashion”, kdy zákazník tlačí především na cenu a vizuál, nemají firmy, především velké řetězce, důvod nabízet tento vysoce kvalitní materiál. My v NOIRS  chceme dělat věci jinak.

PROČ NOIR(S) (černá)? 

Černá barva je barvou elegance, tajemna. Je základní barvou, barvou nula. Vlastně bychom ji ani za barvu neměli pokládat.  NOIRS na ní vsází z několika důvodů. Kolekce FuturedSS19 dává průchod Vaší osobnosti. S produkty NOIRS si můžete hrát, kombinovat je se svými oblíbenými doplňky a vytvořit tak jednoduchý, přesto rafinovaný osobitý look.

Symbolika stylu NOIRS černé & bílé

Kromě toho, že jsou tyto barvy přímými protipóly vizuálně, jsme  je vybrali z důvodu znázornění dávné čínské filosofie a totiž síly yinyang.  Yin a Yang popisuje dvě navzájem opačné a doplňující se síly, které se nacházejí v každé živé i neživé části vesmíru.

NOIRS znamená pohodlí, exkluzivní materály, styl, praktičnost, nadčasovost i funkčnost. Vše navrženo a ručně ušito u nás v České Republice.

Proč nakupovat u nás?

Noirs na Instagramu

User ID and access token do not match. Please check again.